Boże Ciało 2019 w Toruniu

Szukasz noclegu na Boże Ciało 2019 w Toruniu? Sprawdź nasze oferty noclegowe na Boże Ciało 2019. Teraz bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2019.

Toruń 7 ofert

Apartament na Starówce
od 55PLN /noc

Apartament na Starówce

Oferta "last minute" dla 6-cio osobowych grup gości! Wychodzimy z założenia, że w grupie raźniej, dlatego namawiamy na spędzenie fantastycznego długiego weekendu w gronie znajomych! Promocyjna cena noclegu za jedną osobę to tylko 50 zł za dobę!UWAGA: Oferta dotyczy przyjazdu na 3 doby w dniach 15-18 czerwca wyłącznie dla grup 6-cio osobowych.
Kwatery Prywatne pod Toruniem
od 25PLN /noc
Apartamenty Paulińskie - Starówka
od 60PLN /noc

Apartamenty Paulińskie - Starówka

Zapraszamy na  weekęd do Artamentów Paulińskich, dla naszych gości mamy przygotowanąnieszpodziankę - zwiedzanie najpiękniejszych zakątkow Torunia z przewodnikiem!
Pokoje Gościnne Polanka
od 30PLN /noc

Pokoje Gościnne Polanka

 Obiekt funkcjonuje cały rok. Gwarantujemy miły, spokojny wypoczynek dla osób lubiących ciszę, leśne spacery i wędkowanie. Przy jeziorze rozwinięta jest baza turystyczna z dużym kompleksem rekreacyjno-wypoczynkowym, wypożyczalnią sprzętu wodnego, gastronomią, domkami letniskowymi i polem namiotowym. W sezonie wstęp na plażę jest płatny, na...
Kwatery Prywatne pod Toruniem
od 25PLN /noc