Boże Ciało 2022 w Ostrołęce

Szukasz noclegu na Boże Ciało 2022 w Ostrołęce? Sprawdź nasze oferty noclegowe na Boże Ciało 2022. Teraz bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2022.

Ostrołęka 4 oferty

od
30
/usługę

Brak opinii

Noclegi U Marzenki

Olszewo-Borki zobacz na mapie
Zapraszamy w okresie świąt Bożego Ciała. Kilometr od naszego domu znajduje się las, w którym można urządzać długie spacery, zbierać grzyby i jagody. Dwa kilometry od nas znajduje się rzeka Omulew, na której odbywają się spływy kajakowe. Dl
od
40
/usługę

Ostoja Wypoczynku Dom, Pokoje Do Wynajęcia

Ostrołęka zobacz na mapie
Boże Ciało na terenach kurpiowskich to uroczystość, która ma szczególną formę. Procesje od zawsze są liczne i występują w nich elementy folkloru kurpiowskiego. Kolorowe korowody gospodyń i panien niosących obrazy, dziewczynki sypiące kwiat
od
40
/usługę

Agroturystyka Czartoria

Czartoria zobacz na mapie
Mamy wolny termin na weekend czerwcowy-Boże Ciało. Można wypożyczyć kajaki, które mamy w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Kajaki są dwójki z wkładką dla dziecka. Bardzo wygodne i stabilne.
od
35
/usługę

Brak opinii

Bukowa

Łomża zobacz na mapie
Oferta specjalna na długi weekend. Zapraszam do odwiedzenia Łomży i okolicy. Bardzo dużo ciekawych miejsc do odwiedzenia. Cisza i spokój i dobre warunki. Bardzo serdecznie zapraszam.
Noclegi w Ostrołęce

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej